Darowizna pieniężna


Naszą Fundację można wspomóc przelewając nam darowiznę na cele statutowe lub na konkretny cel dopisując klub lub nazwisko podopiecznego. Przekazując dowolną kwotę na rzecz Fundacji Gramy do Końca pomagasz dbać o naszych podopiecznych. Każda złotówka ma siłę milionów. Wpłaty zostaną przeznaczone na zakup sprzętu, organizację imprezę, pomoc chorym sportowcom, rehabilitację lub stypendium sportowe.

PayU

/
Dotacja

PayPal

lub tradycyjnym przelewem bankowym:

Fundacja Gramy do Końca ul. Kościuszki 63 41-503 Chorzów

ING Bank Śląski 53 1050 1243 1000 0090 8060 3856

Zdecyduj jaką kwotę chcesz przekazać na rzecz naszych Podopiecznych. Może to być 20, 50 czy nawet 100 złotych – to zależy od Ciebie. Dla nas każda złotówka ma siłę milionów!

Wybierz swój ulubiony dzień, w którym wybierzesz się na pocztę lub odwiedzisz swój bank, również ten internetowy!
Zastanów się z jaką częstotliwością chcesz nam pomagać. Regularnie, to nie zawsze znaczy co miesiąc. Możesz wspierać nas raz na kwartał czy co dwa tygodnie.

Jeżeli zdarza Ci się zapominać o takich sprawach, warto ustawić stałe zlecenie przelewu w swoim banku. Wtedy pomoc płynie do nas regularnie, a Ty nie musisz pamiętać o wykonywaniu wpłat.

Co zyskujesz?
*Darowiznę można odliczyć od podstawy opodatkowania: w przypadku osób fizycznych do 6%, w przypadku osób prawnych do 10% uzyskanego dochodu.  Osoby fizyczne wpierające Fundacje mogą skorzystać z ulgi podatkowej przewidzianej w art. 26 ust. 1 pkt. 9 ppkt. a) ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, zgodnie z którym można zmniejszyć podstawę opodatkowania o kwotę dokonanych darowizn w łącznej wysokości nieprzekraczającej 6 % dochodu.  Osoby prawne wpierające Fundacje mogą skorzystać z ulgi podatkowej przewidzianej w art. 18 ust. 1 pkt. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, zgodnie z którym można zmniejszyć podstawę opodatkowania o kwotę dokonanych darowizn w łącznej wysokości nieprzekraczającej 10 % dochodu. Jeżeli zechcesz skorzystać z w/w ulg wymaganym przez Urząd Skarbowy dokumentem jest potwierdzenie dokonania przelewu.