Aktualności

Dzień Dziecka – Jedność Cup 2019 za nami!

 

To była piękna niedziela w Parku Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich. 16 zespołów z całego województwa śląskiego i nie tylko (gościnnie zagrały dzieciaki z Jadwigi Kraków), ponad 160 dzieci, słoneczna pogoda i grad bramek tak spędzili Dzień Dziecka z Fundacja Gramy do Końca i UKS Jedność Siemianowice Śląskie.

Od samego rana pogoda dopisywała nam podczas imprezy. 160 dzieci z roczników 2010 i 2011 rozegrało łącznie 48 spotkań po 20 minut każde spotkanie. Nie ważny był tego dnia wynik, dlatego też każde dziecko zostało nagrodzone tak samo. Oczywiście klasyfikację prowadziliśmy i oficjalnie zwyciężyły drużyny Jadwigi Kraków (rocznik 2010) i Sparta Katowice (rocznik 2011), jednak każdy zespół otrzymał Puchar, każde dziecko pamiątkową koszulkę oraz medal, a zespół dyplom. W przerwie dzieciaki udały się na obiad, który zapewnili organizatorzy.

Na trybunach również panowała znakomita atmosfera stworzona przez rodziców oraz kibiców, którzy w tym czasie odpoczywali w Parku Pszczelnik. Na trybunach zasiadł sam Edward Lorens, utytułowany trener m.in Ruchu Chorzów.

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom, którzy przyczynili się do zorganizowania naszej imprezy.

Fotorelacja

« 1 z 2 »